Na golfovém hřišti

Dne 3.10. se Osmínek jel podívat do Michalovic na Golfové hřiště. Před hlavní halou jsme si všimli pár aut a nejvíce nás zaujalo černé Ferrari.  V hale jsme se seznámili s naším osobním trenérem a pak jsme se svezli v autíčku speciálně na golfové hřiště. S tím jsme vyjeli až na největší kopec co tam byl a tak nám řekl pár slov o celém golfovém hřišti, něco málo z toho :
na celém golfovém hřišti je uměle vysazeno 4000 stromků,
celková rozloho hřiště je 70 hektarů,
je tu celkem 18 golfových jamek
a celá hra se hraje asi 4 hodiny.
Když nás seznámil s celým hřištěm tak nás trochu zaučil o odpalu na dálku a pak jsme si to vyzkoušeli. Ze začátku mi to nešlo, ale potom jsem odpalovala zhruba
60 – 100 metrů. Až jsme odpálili všechny míčky, tak jsme se přesunuli na jiné hřiště, kde jsme odpalovali ne do dálky, ale do jamek a to z jednoho metru, z pěti metrů a z deseti metrů. Pak jsme si udělali soutěž na co nejméně odpalů. Moc nám to nešlo ale můj výsledek je takový :
Já – 1 metr – 1 odpal                        Kája – 1 metr – 1 odpal
5 metrů  – 4 odpaly                              5 metrů – 3 odpaly
10 metrů – 2 odpaly                             10 metrů – 3 odpaly
Kdybych trefila 5 metrů o jeden odpal méně tak bych se podělila o první místo s Vítkem, ale to se nestalo takže jsme na druhém místě i s Kájou. Když jsme skončili, vrátili jsme se do haly a tam jsme dostali brožurky s mapkou celého  golfového hřiště a bonbóny a za první místo dostal Vít DIPLOM . Za tři lekce se platí pro dospělého 300,- a pro dítě 150,- . To je všechno o Golfu.
Bejka a Kája

[flagallery gid=69 name=Gallery]

Komentáře jsou zakázány.