Dub 16

Ocenění poroty a 3.místo za web ve Středočeském kole 2016

Jako každý rok se náš časopis přihlásil do soutěže o nejlepší školní časopis. Nyní se vyhlašovaly výsledky Středočeského kola. A my jsme dovezli domů Ocenění poroty za časopis a 3.místo za naši webové stránky. Děkuji všem redaktorům, kteří zcela nezištně na našem časopisu pracují. Ale musím přiznat, že nás to všechny hodně baví.

mini-20160415_125205

mini-20160415_130236

mini-DSC07906mini-DSC07904

Led 14

Náš web třetí v republice 2015

Na konci minulého roku proběhlo v Brně finále o nejlepší školní časopis. A Osmínek se rozhodně neztratil. Náš web obsadil třetí místo v celé republice. Čas, který tráví s úpravou našeho webu, abyste viděli nejnovější fotografie a byli informováni o práci našeho časopisu se tak vyplatil. Chtěl bych poděkovat Martinu Boškovi za spravování webu po technické stránce a grafickou úpravu.

diplom

 

Dub 20

druhé místo pro web ve Středočeském kole 2015

Opět po roce jeli naši zástupci, aby zjistili, jak se náš časopis umístil ve Středočeském kole. Mezi časopisy sice vyhrál časopis z jiné školy, ale mezi webovými časopisy jsme se neztratili a získali opět druhé místo. Chtěl bych však zdůraznit, že náš časopis vychází jako jeden z mála každý měsíc a 32 stran asi neměl žádný. Děkuji všem, kdo se podílí na vzniku tohoto časopisu a Martinovi děkuji za spravování naší stránky

mini-DSC03097

mini-DSC03102

Led 03

2. místo za web a 13 ve školních časopisech II. stupeň 2014

diplom za webNa nový rok bych chtěl našim čtenářům sdělit nádhernou zprávu, že náš časopis obsadil 13.místo v kategorii časopisy druhého stupně z celé republiky. Do finále v Brně totiž postupovaly vždy pouze dva nejlepší časopisy z kraje, takže za námi zůstalo mnohem více časopisů  A hlavně všechny školy, které žádný časopis nemají. Proto děkuji redaktorce a všem redaktorům za jejich práci a blahopřeji k dosaženému umístění.

11. Pod Břízou (Kaplice) 12. Volaráček (Volary)13. Osmínek (Mladá Boleslav.. 34. Kamínky z Kaménky (Aš)  35. School Time (Most)

Ještě většího úspěch dosáhl náš web. Obsadili jsme celostátně druhé místo. Zde bych chtěl poděkovat bývalému redaktorovi Martinu Boškovi , který zpracovává grafickou stránku a zajišťuje, že fungují všechny rubriky a že se můžete přečíst všechna naše čísla v elektronické podobě. Já se pak snažím dávat na stránky co nejvíce fotografií a videí ze školních akcí. Věřím, že naše stránka bude mít i nadále, co nejvíce čtenářů.

Web II. stupeň    1. Písařík (Nezamyslice)    2. Osmínek (Mladá Boleslav)

Lis 05

2. místo ve Středočeském kraji za časopis i za web

Náš časopis se opět neztratil a z Prahy si přivezl dvě druhá místa. Za časopis, ale i za webovou podobu. Setkání s ostatními redaktory a diskuze s hosty jsou vždy moc zajímavé.

Miniaturahttp://youtu.be/X0yW8OZUx-M slavnostní vyhlášení

VELKÉHO ÚSPĚCHU DOSÁHL NÁŠ ČASOPIS VE STŘEDOČESKÉM KOLE SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ ČASOPIS. V KATEGORII 2. STUPEŇ OBSADIL DRUHÉ MÍSTO A POSTUPUJE DO BRNA DO CELOSTÁTNÍHO KOLA. POROTCŮM SE LÍBIL I NÁŠ WEB A TAK JSME SI PŘIVEZLI I DRUHÉ MÍSTO ZA NAŠE WEBOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ PRO VÁS. DĚKUJI VŠEM TVŮRCŮM, ŽE POMOHLI K TOMUTO ÚSPĚCHU A VĚŘÍM, ŽE NÁS VŠECHNY BUDE PRÁCE NA ČASOPISU DÁLE BAVIT A VY ČTENÁŘI S NÁMI PROŽIJETE HODNĚ ZÁBAVY.

diplom webdiplom čas.

[flagallery gid=218 name=Gallery]